Mimarlık Hizmeti

Mimarlık Hizmeti

Mimarlık Hizmeti

     Eskişehir ve ilçelerinde hizmet vermekte olan Yusuf DEMİREL İnşaat ve Mimarlık, yılların deneyimini günümüzün ihtiyaçları ve yenilikleri ile birleştirerek; entegre tarım ve endüstri yapıları, idari binalar, konutlar, iş merkezleri, showroom, hastane, pazaryeri, restorasyon ve dekorasyon hizmetleri gibi farklı alanlarda projelendirme, tasarım ve danışmanlık faaliyetlerini sürdürmektedir.

     Yusuf DEMİREL İnşaat ve Mimarlık , profesyonel olarak projelerin görselleştirilmesi ve animasyonlarının hazırlanması konusunda da hizmet veren firmamız, aynı zamanda adobe ve autodesk ürünlerinin satışını gerçekleştirmekte ve eğitimlerini vermektedir.

    Yusuf DEMİREL İnşaat ve Mimarlık,  müşterilerinin ihtiyaçlarının en doğru şekilde belirlenmesi ve bu doğrultuda projelendirilmesini birinci öncelik olarak belirleyen Tatbikat, talep edilen ihtiyaca yönelik sorgulayıcı ve araştırmacı bakış açısını, konfor, kalite ve estetik ilkeleriyle birleştirmektedir. Şirketimiz, sektördeki en son gelişim ve yenilikleri, teknik bilgi ve yaratıcılık ile kaynaştırarak çağdaş mekânlar ve çevreler yaratmayı ilke edinmiştir.

     Yusuf DEMİREL İnşaat ve Mimarlık, genç ve yaratıcı bir ekibe sahip olan Tatbikat Mimarlık niteliğin nicelikten önce geldiğine inanır ve sonuç ürünün kalitesine odaklanır.